Suplování:   Úterý 10.3.2020 (sudý týden)

datum výpisu: 9.3.2020 (15:54)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3.B

       

PV

PV

PV

PV

   

3.C

       

PV

PV

PV

PV

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Cj

 

(35)

supluje

Kováříková Hana

(KrAn)

 

2.hod

Pr

 

(35)

supluje

Vyskočilová Jana

(KrAn)

 

3.hod

Vv

 

(35)

supluje

Honzíková Irena

(KrAn)

 

4.hod

Cj

 

(35)

supluje

Círová Lucie

(KrAn)

3.A

1.hod

M

MA

(9)

supluje

Laníková Hana

(ToZd)

 

4.hod

Cj

 

(9)

supluje

Laníková Hana

(ToZd)

 

5.hod

Pr

 

(9)

supluje

Laníková Hana

(ToZd)

 

6.hod

M

MB

(9)

supluje

Laníková Hana

(ToZd)

3.B

4.- 7. hod Plavecký výcvik

3.C

4.- 7. hod Plavecký výcvik

4.B

6.hod

Cj

 

(K203)

výměna <<

Řezáčová Jana

z 11.3. (St) 5.hod

 

6.hod

Hv

   

výměna >>

 

na 11.3. (St) 5.hod

8.A

3.hod

Vtv

 

(P321)

výměna <<

Drahorádová Věra

z 12.3. (Čt) 5.hod

 

3.hod

Cj

   

výměna >>

 

na 12.3. (Čt) 5.hod

 

7.hod

Nk

NK

 

odpadá

 

(NoYv)

 

8.hod

Nk

NK

 

odpadá

 

(NoYv)

8.B

7.hod

Nk

NK

 

odpadá

 

(NoYv)

 

8.hod

Nk

NK

 

odpadá

 

(NoYv)

8.C

7.hod

Nk

NK

 

odpadá

 

(NoYv)

 

8.hod

Nk

NK

 

odpadá

 

(NoYv)

 

 

Suplování:   Středa 11.3.2020 (sudý týden)

datum výpisu: 9.3.2020 (15:54)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

8.A

 

VA

VA

         

Tan

Tan

8.B

     

VA

VA

         

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

P308

 

Absc

Absc

Absc

Absc

         

Tv1

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

Tv2

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

Cj

 

(35)

supluje

Havlíčková Marcela

(KrAn)

 

3.hod

M

 

(35)

supluje

Hubená Stanislava

(KrAn)

 

4.hod

Cj

 

(35)

supluje

Řezáčová Jana

(KrAn)

3.A

1.hod

Aj1

AjB

(27)

spojí

Kubernátová Jaroslava

(KrAn)

 

3.hod

Cj

 

(9)

supluje

Laníková Hana

(ToZd)

 

4.hod

M

 

(9)

supluje

Laníková Hana

(ToZd)

 

5.hod

Cj

 

(9)

supluje

Laníková Hana

(ToZd)

3.B

1.hod

Aj1

AjB

(27)

spojí

Kubernátová Jaroslava

(KrAn)

3.C

1.hod

Aj1

AjB

(27)

spojí

Kubernátová Jaroslava

(KrAn)

4.B

3.hod

Tv

TvD

(K203)

změna

Stahlová Irena

 
 

3.hod

Tv

TvH

(K109)

změna

Kameníková Kristýna

 
 

4.hod

Tv

TvD

(K203)

změna

Stahlová Irena

 
 

4.hod

Tv

TvH

(K109)

změna

Kameníková Kristýna

 
 

5.hod

Hv

 

(K201)

výměna <<

Kalistová Martina

z 10.3. (Út) 6.hod

 

5.hod

Cj

   

výměna >>

 

na 10.3. (Út) 6.hod

5.C

5.hod

Tv

TvD

(K134)

změna

Kašíková Jitka

 
 

5.hod

Tv

TvH

(K111)

změna

Kameníková Kristýna

 
 

6.hod

Tv

TvD

(K134)

změna

Kašíková Jitka

 
 

6.hod

Tv

TvH

(K111)

změna

Kameníková Kristýna

 

6.B

3.hod

Cj

 

(P314)

změna

Drahorádová Věra

 

6.C

1.hod

Pp

 

(P208)

změna

Jandová Jana

 

6.D

1.hod

VO

 

(P124)

přesun <<

Popelíková Zdeňka

z 12.3. (Čt) 6.hod

 

1.hod

Tv

   

odpadá

 

(ŠeVá)

 

2.hod

Vth

 

(P108)

přesun <<

Kalistová Martina

z 13.3. (Pá) 6.hod

 

2.hod

Tv

   

odpadá

 

(ŠeVá)

7.A

2.hod

Nj2

NjZC

(P318)

spojí

Vondrušová Alena

(ToZd)

 

3.hod

Pp

 

(P208)

změna

Jandová Jana

 

7.B

2.hod

Nj2

NjZC

(P318)

spojí

Vondrušová Alena

(ToZd)

7.C

2.hod

Nj2

NjZC

(P318)

spojí

Vondrušová Alena

(ToZd)

8.A

8., 9. hod Tandem

 

1., 2. hod Vzdělávací akce

8.B

3., 4. hod Vzdělávací akce

9.A

3.hod

Z

 

(P319)

navíc

Brůhová Eva

 
 

3.hod

Pp

   

odpadá

 

(ŠeVá)

9.B

4.hod

Pp

 

(P124)

supluje

Vylít Otakar

(ŠeVá)

9.C

6.hod

M

 

(P318)

navíc

Kanta Tomáš

 
 

6.hod

Pp

   

odpadá

 

(ŠeVá)

 

Zpracováno v systému Bakaláři