Aktuality školy Plánická

Fotbalový turnaj Mc Donald's Cupautor Mgr. Kristýna Kameníková, publikováno 25.05.2022 v 13:32

Fotbalový turnaj Mc Donald's Cup

Na přelomu dubna a května se naši malí fotbalisté zapojili do zápasů turnaje Mc Donald ‘s Cup. Zápasy sehráli žáci v kategoriích 1.-3. tříd a 4.-5. tříd. Starší žáci se v okrskovém kole umístili na krásném druhém místě.  4.A – T. Ryneš , M. Valenta, O. Veselý, T. Svoboda, 4.B - M. Bořánek, S. Šandová, D. Veselý, T. Tancoš, T. Goldhamer.

Ještě větších úspěchů se podařilo dosáhnout dětem z 2. a 3. ročníků. Přes okrskové a okresní kolo postoupily až do kola krajského, které se konalo 13. května v Plzni. Ve velké konkurenci družstev z celého Plzeňského kraje se děti umístily na skvělém 6. místě. 2.A -N. Müllerová, J. Pintíř,  2.B – O. Ryneš,  D. Kolář, 2.C – M. Běloušek, T. Ondruš, P. Cvachovec, O. Sláma, 3.B – L. Král, I. Pop, J. Němeček.

Fotografie najdete ve fotogalerii.