Aktuality školy Plánická

Projektový den 5.Cautor Mgr. Hana Benešová, publikováno 21.10.2022 v 11:20

Projektový den 5.C

Dne 6.10. 2022 se žáci 5.C vydali do spřátelené základní školy v Měčíně a využili tak nabídku účasti v projektovém dnu s využitím nově zrekonstruovaných učeben a tělocvičny. Pracovali jsme ve třech skupinách, které se postupně vystřídaly v učebně přírodních věd, kde vedl výuku Mgr. Zahálka, v multimediální učebně byla výuka anglického jazyka s využitím nové počítačové techniky a sluchátek s porty vedená Mgr. Toušovou a v tělocvičně si žáci poměřili síly s kamarády z Měčína ve florbalu, tuto část vedla Mgr. Zámečníková. Praktická výuka s využitím programu PASCO pro zjišťování fyzikálních veličin i řízené rozhovory v angličtině, při kterých se dozvěděli zajímavosti o našich olympionicích, ale i o nových kamarádech, všechny velmi zaujala. Poděkování patřilo na závěr i paní ředitelce Mgr. Václavě Čejkové za umožnění této akce, která dětem v obou ZŠ umožnila získat nové vědomosti i kamarády.

Fotografie najdete ve fotogalerii školy.