Základní škola Plánická Klatovy

Sportovní

Školní rok 2019/20

Stolní tenis

ŠKOLNÍ KOLO   leden 2020  
  mladší žáci    1. místo Prášil
    2. místo Klouda
    3. místo Stegner
  starší žáci 1. místo Ferus
    2. místo Vlček
    3. místo Ramizi
  žákyně 1. místo Kloudová
    2. místo Hozmanová
    3. místo Přerostová

 

Vánoční laťka

ŠKOLNÍ PŘEBOR   prosinec 2019  
  mladší žactvo       1. místo Doupovec, Hozmanová
    2. místo Touš, Kotábová
    3. místo Mitáč, Papayová
  starší žactvo 1. místo Ramizi, Drozdová
    2. místo Matoušek, Fürbacherová
    3. místo Homolka, Marková

 

Florbal

ŠKOLNÍ KOLO   říjen, listopad 2019  
  mladší žákyně         1. místo 7.A
  mladší žáci 1. místo 7.A
  starší žákyně 1. místo 9.C
  starší žáci 1. místo 8.C

 

Plavání

OKRESNÍ KOLO   listopad 2019  
  50 m volný způsob 1. místo Nushartová A.
    2. místo Nushart T.
  50 m prsa 1. místo Nushart T.
    2. místo Nushartová A.
    3. místo Drozdová B.
  50 m znak 2. místo Doupovec D.
  štafeta 3. místo mladší žactvo, starší žactvo

 

Přespolní běh

OKRESNÍ KOLO   září 2019  
  mladší žáci 2. místo Stegner, Hampl, Kolář, Kavka
  starší žákyně  3. místo Drozdová, Vizingerová, Turková, Strejcová, Krýslová
ŠKOLNÍ KOLO    září 2019   
  nejmladší žactvo 1. místo  M. Cariková 5.C, F. Šnejdar 5.B 
    2. místo I. Bezpalcová 5.A, M. Rendl 4.A
    3. místo V. Šimonová 5.C, T. Sejpka 4.C
  mladší žactvo 1. místo B. Rendlová 7.A, M. Stegner 6.C
    2. místo D. Šantorová 6.C, M. Hampl 6.C
    3. místo S. Šnejdarová 7.B, J. Kolář 7.A
  starší žactvo 1. místo B. Drozdová 8.C, T. Mastný 9.B
    2. místo E. Vizingerová 8.B, B. Ramizi 9.B
    3. místo K. Strejcová 8.C, R. Lukeš 9.B

 

Školní rok 2018/19

Basketbal

OKRESNÍ KOLO     březen 2019
  mladší žákyně 3. místo        Šnejdarová, Křiváčková, Rendlová, Funková, Vláčilová, Lukešová, Štampachová, Prosnerová
  mladší žáci 3. místo Šindelář, Ouda, Hošek, Kubový, Batěk, Louda
  starší žákyně 3. místo Fürbacherová, Marková, Basová, Simsonová, Marková, Faitová, Nejdlová, Bezpalcová
  starší žáci 6. místo Ouda, Janda, Kubík, Ramizi, Jonáš, Lukeš, Hoffmann

 

Sportovní gymnastika - březen 2019

OKRESNÍ KOLO      
  6. - 7. třídy družstvo 3. místo S. Václavíčková, A. Papayová, M. Zavadilová
  8. - 9. třídy družstvo 1. místo A. Faitová, E. Meszárošová, C. Vejvodová, A. Marková
  8. - 9. třídy jednotlivci 5. místo A. Faitová
ŠKOLNÍ KOLO      
  6. - 7. třídy 1. místo S. Václavíčková 7.B
    2. místo A. Čížková 7.B
    3. místo A. Papayová 6.A
  8. - 9. třídy 1. místo E. Meszárošová 9.A
    2. místo C. Vejvodová 9.A
    3. místo A. Faitová 9.C

 

Přebor 2. - 5. tříd ve šplhu - březen 2019

2. třídy 1. místo Jennifer Nanárová 2.C + Jindřich Krammer 2.B
  2. místo Nela Kalivodová 2.C + Jan Kovařík 2.B
  3. místo Natálie Haisová + Jan Šlof 2.A
     
3. třídy 1. místo Veronika Teichmanová 3.B + Leoš Denk 3.C
  2. místo Klára Fürbacherová 3.C + Vítek Bartoš 3.C
  3. místo Julie Vaňková 3.B + Marek Rendl 3.A
     
4. třídy 1. místo Vanesa Šimonová 4.C + Nicolas Kováč 4.C
  2. místo Magdalena Cariková 4.C + Lukáš Vondráček 4.C
  3. místo Nela Ferusová 4.A + Marek Hošek 4.A
     
5. třídy 1. místo Kristýna Hozmanová 5.A + Tomáš Nushart 5.A.
  2. místo Kateřina Kozáková 5.C +  Matěj Novosád 5.B
  3. místo Adéla Rubášová 5.B + Michal Šlechta 5.C

 

Přebor školy ve šplhu - únor 2019

Mladší žactvo     1. místo     B. Drozdová 7.C, P. Mitáč 6.B
  2. místo M. Štampachová 7.B, P. Truksa 6.B
  3. místo A. Nushartová 7.B
Starší žactvo 1. místo K. Babková 8.B, P. Bradáč 9.A
  2. místo L. Kurcová 9.B, M. Vizinger 8.C
  3. místo A. Faitová 9.C, P. Homolka 8.C

 

 

Stolní tenis- okresní finále - leden 2019

1. místo        A. Faitová        
2. místo A. Marková
5. - 8. místo                 A. Vlček
  P. Ferus
9. - 12. místo V. Belfín           


Vánoční laťka - prosinec 2018

Mladší žactvo          1. místo         
Drozdová 7.C, Křesťan 7.B
  2. místo Kotábová 6.A, Kovářík 7.B
  3. místo Štampachová 7.B, Dobrovolný 6.A
     
Starší žactvo 1. místo Strašková 9.A, Vizinger 8.C
  2. místo Fleisigová 9.B, Soukup 9.B
  3. místo Faitová 9.C, Hoffmann 9.A

 

Florbal - okresní kolo

Mladší žákyně 9. - 10. místo Roman, Čiperová, Holobradá, Fukalová, Proftová, Vláčilová, Sedláčková, Šnejdarová, Begerl, Kubernátová
Starší žákyně 2. místo A. Marková, Faitová, Mištarková, Rynešová, Fleisigová, Mazancová, P. Marková, Fürbacherová, Kloudová, Behenská, Perlingerová

 

Plavání - okresní přebor

1. místo volný způsob T. Nushart  
  M. Rendl  
  A. Nushartová  
1. místo prsa T. Nushart  
  A. Nushartová  
  K. Bezpalcová  
2. místo volný způsob I. Bezpalcová  
  K. Bezpalcová  
1. místo štafeta Nushart, Vondráček, Cariková, Bezpalcová  
2. místo štafeta Bezpalcová, Vejvodová, Kořínková, Bradáč  

 

Přespolní běh

KRAJSKÉ KOLO     říjen 2018
  mladší žákyně 6. místo Drozdová, Nushartová, Vizingerová, Proftová,
Štampachová, Měsíčková
OKRESNÍ KOLO     září 2018
  mladší žákyně 1. místo B. Drozdová, A. Nushartová, E. Vizingerová,
Ž. Proftová, L. Měsíčková
  jednotlivci 2. místo T. Nushart, B. Kořínková
    3. místo B. Drozdová
ŠKOLNÍ KOLO     září 2018
  nejmladší žactvo 1. místo T. Nushart, K. Hozmanová
    2. místo B. Kavka, D. Šantorová
    3. místo F. Šnejdar, I. Bezpalcová
  mladší žactvo 1. místo L. Jiřina, B. Drozdová
    2. místo J. Kolář, L. Měsíčková
    3. místo R. Schmiedt, Ž. Proftová
  starší žactvo 1. místo T. Mastný, B. Kořínková
    2. místo V. Kolář, K. Babková
    3. místo T. Květon, P. Marková

 

 

Školní rok 2017/ 18

 

Pohár rozhlasu

KRAJSKÉ KOLO     květen 2018
  starší žáci 1. místo  Weber, Marek, Zíka, Kopidlanský, Čížek, Bína, Kolář, Vizinger
  starší žákyně 5. místo  Weber, Marek, Zíka, Kopidlanský, Čížek, Bína, Kolář, Baka, Václavovic
  mladší žáci 5. místo  
OKRESNÍ KOLO      květen 2018
  starší žáci 1. místo  
  starší žákyně 1. místo

Brejchová, Husníková, Hozmanová, Drozdová, Fleisigová,
Kovaříková,Kořínková, Svobodová, Lorencová, Strašková

  mladší žáci 2. místo Brejcha, Aichinger, Kotáb, Krýsl, Kubový, Lorenc, Květon,
Matoušek, Pavlík, Cupl
  mladší žákyně 2. místo Štampachová, Nushartová, Kubernátová, Zavadilová,
Babková, Mištarková, Lukešová, Drozdová, Juliusová

 

Mc Donalds Cup

OKRESNÍ FINÁLE   květen2018
  2. - 3. třídy 1. místo

 

Štafetový pohár

OKRESNÍ KOLO   duben 2018
  1. - 5. třídy 3. místo
  8x100 m 4. - 5. 2. místo
  8x100 m 1. - 3. 4. místo

 

Přebor školy ve šplhu

Mladší žactvo 1. místo B. Drozdová 6.C, P. Homolka 7.C
  2. místo K. Babková 7.B, J. Homolka 7.A
  3. místo M. Štampachová 6.B, J. Jano 7.C
Starší žactvo 1. místo S. Šimková 9.C, P. Kováč 8.B
  2. místo K. Bezpalcová 8.A, P. Bradáč 8.A
  3. místo H. Drozdová 9.C, S. Weber 9.C

 

Zimní turnaj v basketbalu

1. - 3. třídy 1. místo F. Šnejdar, V. Antonyová, T. Král, N. Hošková, M. Hošek,
D. Veselák, M. Kubík
4. - 5. třídy 2. místo S. Šnejdarová, L. Chaloupková, B. Rendlová, L. Křiváčková, V. Funková,
J. Šlof, B. Kavka, D. Stýblo, J. Kodyš, F. Louda

 

Přebor v šachu

OKRESNÍ KOLO   leden 2018
  1. místo T. a J. Velkoborský 3.B, M. a J. Bukvaj 2.B
KRAJSKÉ KOLO 1. místo T. a J. Velkoborský 3.B, M. a J. Bukvaj 2.B

 

 

Stolní tenis

OKRESNÍ KOLO   leden 2018
  2. místo Patrik Ferus 7.A
  4. místo Adam Vlček 7.A
  5. - 8. místo Šulda, Weber 9. tř.

 

Vánoční laťka

Mladší žactvo 1. místo E. Fürbacherová 7.C
    M. Vizinger 7.C
  2. místo M. Štampachová 6.B
    J. Matoušek 7.C
  3. místo B. Drozdová 6.C
    P. Homolka 7.C
Starší žactvo 1. místo K. Strašková 8.A
    K. Bína 9.A
  2. místo E. Fleisigová 8.B
    O. Přibyl 9.C
  3. místo J. Koláčková 9.A
    L. Václavovic 9.A

 

Plavání

OKRESNÍ PŘEBOR   listopad 2017  
  štafeta 4x25 m
(žáci 8. - 9. tříd)
1. místo H. Drozdová, P. Hrubý, C. Vejvodová, K. Bezpalcová
  50 m prsa 1. místo A. Nushartová
    3. místo H. Drozdová
  50 m volný způsob 1. místo K. Bezpalcová
    2. místo A. Nushartová
  50 m znak 2. místo K. Bezpalcová
  25 m volný způsob 1. místo I. Bezpalcová
      T. Nushart
    3. místo D. Doupovec
  25 m prsa 1. místo T. Nushart
    3. místo D. Doupovec
      B. Rendlová
  smíšená štafeta 2. místo  

 

Florbal

OKRSKOVÉ KOLO   listopad 2017  
  Mladší dívky 2. místo Fukalová, Holobradá, Vláčilová, Marková, Fürbacherová, Forejtová, Begerl, Štampachová, Vizingerová, Kafková, Röschelová
  Starší dívky 2. místo Koláčková, Lorencová, Šteflová, Brejchová, Presslová, Husníková, Svobodová, Marková
OKRESNÍ FINÁLE Mladší dívky 5. místo  
  Starší dívky 5. místo  
  Mladší chlapci 1. místo Lorenc, Ferus, Batěk, Schmiedt, Hais, Mastný, Lukeš, Vlček, Vitula, Pavlík, Jonáš
  Starší chlapci 5. místo Marek, Kopidlanský, Hrubý, Hruška, Šulda, Weber, Přibyl, Pavlík, Hájek, Hoffmann, Zíka
KRAJSKÉ FINÁLE Mladší chlapci 5. místo Lorenc, Mastný, Lukeš, Vlček, Ferus, Hais, Batěk, Aichinger

 

 

Atletický čtyřboj

OKRESNÍ KOLO   září 2017  
  Starší žákyně 1. místo H. Husníková, H. Drozdová, L. Brejchová, S. Ježková, E. Fleisigová
  Starší žáci 2. místo K. Bína, O. Přibyl, M. Vizinger, S. Weber, P. Hájek

 

Přespolní běh

ŠKOLNÍ KOLO   září 2017  
  Nejmladší žactvo 1. místo D. Prášil 5.A, L. Chaloupková 5.B
    2. místo J. Kolář 5.A, B. Rendlová 5.A
    3. místo M. Stegner 4.A, L. Mudrová 5.B
  Mladší žactvo 1. místo F. Aichinger 6.B, M. Štampachová 6.B
    2. místo J. Šindelář 6.C, P. Marková 7.C
    3. místo L. Dobrovolný 6.A, K. Babková 7.B
  Starší žactvo 1. místo L. Marek 9.C, B. Kořínková 8.C
    2. místo S. Weber 9.C, H. Papayová 9.A
    3. místo K. Bína 9.A, E. Fleisigová 8.B

 

 

Školní rok 2016/17

Mc Donalds Cup

OKRSEK   květen 2017
  1. - 3. třídy 2. místo
  4. - 5. třídy 1. místo
OKRES   květen 2017
  1. - 3. třídy 7. místo
  4. - 5. třídy 1. místo
KRAJ   květen 2017
  4. - 5. třídy 3. místo

 

 

Pohár rozhlasu

OKRESNÍ FINÁLE   květen 2017
  mladší žákyně 4. místo
  mladší žáci 5. místo
  starší žákyně 1. místo
  starší žáci 1. místo
KRAJSKÉ FINÁLE   květen 2017
  starší žáci 2. místo
  starší žákyně 2. místo

 

Štafetový pohár

OKRESNÍ KOLO   duben 2017  
  štafeta 8x100 m žáci 3. ročníku 4. místo
  štafeta 8x100 m žáci 4. a 5. ročníku 2. místo
  štafeta 8x200 m žáci 3. - 5. ročníku  
  CELKOVĚ   2. místo
KRAJSKÉ FINÁLE   květen 2017  
  štafeta 8x100 m 3. ročník 12. místo
  štafeta 8x100 m 4. - 5. ročník 3. místo
  štafeta 8x200 m 3. - 5. ročník 3. místo
  CELKOVĚ   3. místo

 

Finále basketbalu - březen, duben 2017

OKRES Dívky kategorie III 1. místo
  Dívky kategorie IV 5. místo
  Hoši kategorie IV 5. místo
KRAJ Dívky kategorie III 5. místo

 

Přebor školy ve šplhu - 1. stupeň - březen 2017

2. - 3. třída 1. místo Hozmanová Kristýna (3. A) 4,2
    Vondráček Lukáš (2. C) 4,3
  2. místo Kozáková Kateřina (3. C) 4,2
    Novosád Matěj (3. B) 4,7
  3. místo Hošková Denisa (3. C) 5,1
    Nushart Tomáš (3. A) 5,1
4. - 5. třída 1. místo Štampachová Magda (5. B) 3,7
    Jiřina Lukáš (4. A) 2,3
  2. místo Kotábová Hana (4. A) 3,7
    Mitáč Pavel (4. B) 3,4
  3. místo Mudrová Laura (4. B) 4,0
    Zounar Tobias (4. C) 4,4

 

Krajské finále v šachu - březen 2017

4. místo J. Bukvaj (1.B), M. Bukvaj (1.B), J. Velkoborský (2.B), T. Velkoborský (2.B),
M. Stegner (3.A)

 

Školní gymnastické závody - únor 2017

4. - 5. třídy 1. místo Tereza Kořínková
6. - 7. třídy 1. místo Cindy Vejvodová 7.A
  2. místo Erika Meszárošová 7.A
  3. místo Lenka Kurcová 7.B
8. - 9. třídy 1. místo Nikola Synáková 9.B
  2. místo Jana Zíková 9.B
  3. místo Jenifer Hucová 9.A

 

Přebor školy ve šplhu - únor 2017

mladší žactvo 1. místo K. Bezpalcová 7.A, M. Vizinger 6.C
  2. místo K. Forejtová 6.C, J. Jano 6.C
  3. místo C. Vejvodová 7.A, Z. Krotil 6.B
starší žactvo 1. místo S. Šimková 8.C, M. Zavadil 9.B
  2. místo J. Zíková 9.B, V. Pitule 9.B
  3. místo H. Drozdová 8.C, D. Homolka 9.B

 

Stolní tenis

ŠKOLNÍ KOLO   leden 2017  
OKRESNÍ KOLO   únor 2017  
  mladší žáci 4. místo Patrik Ferus 6.A
    osmifinále Adam Vlček 6.A
  mladší žákyně 3. místo Andrea Marková 7.C
  starší žáci 1. místo Sebastian Weber 8.C
    4. místo Lukáš Marek 8.C
    osmifinále Tomáš Partyngl 9.A
  starší žákyně 4. místo Nicole Jahnová 9.A
    osmifinále Klára Bradová 9.A

 

Přebor škol v šachu

OKRESNÍ KOLO   leden 2017
  2. místo J. Velkoborský, T. Velkoborský, J. Bukvaj, M. Bukvaj, M. Stegner

 

Turnaj smíšených týmů v basketbalu - leden 2017

1. místo 1. - 3. třídy
4. místo 4. - 5. třídy

 

Vánoční laťka - prosinec 2016

Mladší žactvo 1. místo Fleisigová 7.B Vizinger 6.C
  2. místo Strašková 7.A Hoffmann 7.A
  3. místo Jagerčíková 6.B Mastný 6.B
       
Starší žactvo 1. místo Němcová 9.C Schwarz 9.B
  2. místo Hucová 9.A Homolka 9.B
  3. místo Šimková 8.C Karlík 9.C

 

Florbal - listopad 2016

Školní kolo dívky 6. - 7. ročník 1. místo 7.A
    2. místo 6.B
    3. místo 7.B
  dívky 8. - 9. ročník 1. místo 8.B
    2. místo 9.B
    3. místo 8.C
  chlapci 6. - 7. ročník 1. místo 6.B
    2. místo 7.A
    3. místo 6.A
  chlapci 8. - 9. ročník 1. místo 8.B
    2. místo 9.A
    3. místo 9.B
Okrsek družstvo starších žáků postup do okresního kola  
Okresní kolo družstvo starších žáků 1. místo  
  družstvo mladších žákyň 3. místo  
  družstvo mladších žáků 3. místo  
Krajské kolo družstvo starších žáků 1. místo  

V krajském kole reprezentovali: Janda, Hejduk, Bilíček, Kuchárik, Šantora, Malát, Weber, Hrubý, Marek, Partyngl, Hruška, Přibyl.

 

Atletický čtyřboj - říjen 2016

Okresní kolo Starší žákyně 1. místo Brejchová, Husníková, Drozdová, Jahnová, Zíková
  Starší žáci 1. místo Lagron, Kuchárik, Kopidlanský, Weber, Přibyl
       
Krajské finále Starší žákyně 2. místo složení jako v okresním kole
  Starší žáci 2. místo Lagron, Kopidlanský, Homolka, Weber, Přibyl

 

Přespolní běh - září 2016

Školní kolo Nejmladší žactvo 1. místo David Prášil 4.A, Lucie Chaloupková 4.B
    2. místo Jan Lacko 5.A, Barbora Rendlová 4.A
    3. místo Filip Aichinger 5.B, Sylva Sušková 5.C
       
  Mladší žactvo 1. místo Václav Kolář 7.B, Emma Fürbacherová 6.C
    2. místo Dominik Kubík 7.C, Bára Kořínková 7.C
    3. místo Michal Hoffmann 7.A, Lenka Kurcová 7.B
       
  Starší žactvo 1. místo David Homolka 9.B, Jana Zíková 9.B
    2. místo Lukáš Marek 8.C, Helena Drozdová 8.C
    3. místo Kryštof Bína 8.A, Daniela Lorencová 8.A
       
Okresní kolo Mladší žákyně 3. místo  
  Starší žákyně 3. místo  
  Jednotlivci 1. místo Václav Kolář
    3. místo Jana Zíková

 

ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

Pohár rozhlasu (květen 2016)

Okresní finále 1. místo mladší žáci Schwarz, Kuchárik, Janda, Zavadil, Luňáček, Kopidlanský, Čížek, Kováč, Marek, Weber, Přibyl, Kolář
  1. místo starší žáci Svoboda, Husník, Kiklhorn, Vylít, Maňas, Homolka, Křesťan, Mach
  1. místo starší žákyně Mikynová, Drozdová, Červenková, Kovaříková, Kalčíková, Maryšková, Matějková, Jahnová, Zástěrová, Synáková
  3. místo mladší žákyně Brejchová, Husníková, Kořínková, Drozdová, Hanigerová, Strašková, Lorencová, Šteflová, Oyundari, Fleisigová
 Krajské finále 1. místo žákyně  
  1. místo mladší žáci  
  3. místo žáci  

 

Štafetový pohár (květen 2016)

Okresní kolo 1. místo 8x100 m 4. - 5. třída
  1. místo 8x200 m 2. - 5. třída - štafeta A
  2. místo 8x100 m 2. - 3. třída
  celkově 2. místo  
Krajské kolo 3. místo kategorie 1. - 5. třída

 

Sportovní gymnastika (březen 2016)

2. místo družstva, žactvo 8. - 9. tříd Viták, Kahánek, Kováč, Lacko

 

Florbal (prosinec 2015)

Školní kolo 1. místo
8.B chlapci  9.A dívky
  2. m 9.B chlapci  9.C dívky
  3. m 8.A chlapci  8.A dívky
Okrsek 1. m starší žákyně stejné složení jako v okresním kole, bez D. Guziové
  3. m mladší žákyně Lorencová, Brejchová, Šteflová, Šimková, Svobodová, Kalábová, Marková
Okresní kolo 1. m starší žáci Mužík, Maňas, Barborka, Svoboda, Šantora, Bilíček, Partyngl, Janda, Kuchárik, Hejduk, Malát
  2. m mladší žáci Marek, Kopidlanský, Hrubý, Hruška, Šulda, Weber, Přibyl, Doubek, Kolář, Pavlík, Hájek
  3. m starší žákyně Rubášová, Zástěrová, Hoffmannová, Mikynová, Podaná, Maryšková, Schöppelová P., Jahnová, Zíková, Vernerová, Tomková, Guziová
Krajské kolo 2. m starší žáci Mužík, Maňas, Barborka, Svoboda, Janda, Hejduk, Bilíček, Šantora, Malát

 

Plavání - okres (listopad 2015)

1. místo Novosádová Julie 50 m volný způsob + 50 m znak  
  Drozdová Helena 50 m prsa  
  Doupovec Dominik volný způsob  
  Hošek Adam volný způsob  
  štafeta: Vejvodová, Bezpalcová, Novosádová, Drozdová H.    
2. místo Bezpalcová Karolína 50 m prsa + 50 m znak  
  Kadlecová Lucie 50 m znak  
3. místo Kadlecová Lucie 50 m volný způsob  
  Nushartová Andrea volný způsob  
  Kilb Martin volný způsob  
  štafeta: Šantora, Rýdlo, Drozdová T., Kadlecová    
4. místo Drozdová Helena 50 m volný způsob  
  Drozdová Tereza 50 m prsa  
6. místo Drozdová Tereza 50 m volný způsob  

 

Atletický čtyřboj - okresní kolo (září 2015)

1. místo starší žákyně Mikynová, Zástěrová, Maryšková, Schöppelová P., Kovaříková  
2. místo starší hoši Schwarz, Vylít, Maňas, Homolka, Svoboda  


Přespolní běh - krajské kolo (říjen 2015)

2. místo kategorie IV dívky Mikynová, Drozdová, Maryšková, Červenková, Kovaříková, Zíková  
4. místo kategorie IV chlapci Maňas, Svoboda, Homolka, Zima  

Přespolní běh - okresní kolo (září 2015)

Jednotlivci Nejmladší žákyně 1. místo Fürbacherová Emma 5.A
  Starší žáci 2. místo Maňas Vít 9.B
  Starší žákyně 3. místo Mikynová Karolína 9.A
       
Družstva Starší žákyně 1. místo Mikynová, Maryšková, Červenková, Drozdová, Zíková
  Starší žáci 1. místo  Maňas, Svoboda, Homolka, Janda, Partyngl
  Mladší žákyně 2. místo  Drozdová, Matějková, Kořínková, Lorencová, Husníková

 

Přespolní běh - školní kolo (září 2015)

Nejmladší žactvo 1. místo Aichinger Filip 4.B Fürbacherová Emma 5.A
  2. místo Kováč Tadeáš 5.A Štampachová Magda 4.B
  3. místo Vylít Matěj 4.A Kovaříková Sofie 5.B
       
Mladší žactvo 1. místo Kolář Václav 6.B Drozdová Helena 7.C
  2. místo Kodýdek Jiří 6.D Matějková Nikola 7.A
  3. místo Kubík Dominik 6.C Lorencová Daniela 7.A
       
Starší žactvo 1. místo Svoboda Martin 9.A Mikynová Karolína 9.A
  2. místo Maňas Vít 9.B Maryšková Michaela 9.B
  3. místo Homolka David 8.B Červenková Markéta 9.C

 

ŠKOLNÍ ROK 2014/15

Atletický čtyřboj - krajské finále (květen 2015)

2. místo družstvo starších žákyň: L. Tůmová, S. Kovaříková, M. Maryšková, T. Vizingerová, N. Veselá

Basketbal - republika (květen 2015)

3. místo družstvo starších žákyň: L. Tůmová, M. Maryšková, T. Vizingerová, N. Veselá, B. Holubová, T. Křiváčková, K. Zástěrová, A. Rubášová

Stolní tenis - okresní kolo (duben 2015)

Mladší žákyně 4. místo S. Bradová 7.A  
  5. - 8. místo N. Jahnová 7.A  
Mladší žáci 3. místo P. Hrubý 6.B  
Starší žákyně 2. místo A. Rubášová 8.C  
  3. místo K. Zástěrová 8.C  
  5. místo N. Veselá 9.A  
Starší žáci 3. místo K. Belfín 8.B  
  5. - 8. místo B. Shklyarskyy 9.B  

 

Florbal - krajské kolo (prosinec 2014)

4. místo mladší žáci

Bilíček, Partyngl, Hejduk, Bejvl, Jelínek, Šantora, Malát, Kuchárik, Marek,
Kopidlanský, Janda, Hrubý

 

Plavání - okresní přebor (listopad 2014)

1. místo Helena Drozdová prsa a volný způsob
  Karolína Bezpalcová volný způsob
2. místo štafeta prvního stupně  
3. místo Julie Novosádová prsa
4. místo Lucie Kadlecová volný způsob


Florbal - okresní kolo (listopad 2014)

1. místo starší žáci Doubek, Šobek, Shklyarsky, Pflanzer, Karas, Mužík, Maňas, Ulrich, Barborka,
Svoboda
1. místo mladší žáci

Bilíček, Partyngl, Hejduk, Bejvl, Jelínek, Šantora, Malát, Kuchárik, Marek,
Kopidlanský, Janda, Hrubý

3. místo starší dívky

N. Hoffmannová, K. Mikynová, J. Vernerová, M. Maryšková, K. Zástěrová,
A. Rubášová,P. Králová, K. Olšavská, K. Panušová, L. Tůmová

 

Florbal - školní kolo dívky (listopad, prosinec 2014)

8. - 9. třídy 1. místo 8.A
  2. místo 8.C
  3. místo 9.A
  4. místo 9.B
  5. místo 8.B
     
7. třídy 1. místo 7.C
  2. místo 7.B
  3. místo 7.A
     
6. třídy 1. místo 6.B
  2. místo 6.C
  3. místo 6.A

 


Florbal - školní kolo chlapci (listopad 2014)

V pondělí 10.listopadu 2014 odpoledne se v tělocvičně na  Vodojemu se konala  utkání letošního přeboru školy. V kategorii starších  žáků  se hrálo systémem každý s každým, protože družstva 9 tříd jsou jen dvě. Chlapcům z 8.C pomohla děvčata, a tak se mohla třída také zúčastnit . Favorité byli celkem jasní. V ostatních utkáních diváci mohli vidět zajímavá utkání, kdy o vítězích často rozhodovaly individuální chyby, nebo štěstí.  Z turnaje vyšli vítězně chlapci 9 .B, kteří ani jednou neprohráli, dokonce nedostali ani gól.

1. místo 9.B 12 bodů
2. místo 8.B 9 bodů
3. místo 8.A 4 body
4. místo 9.A 3 body
5. místo 8.C 1 bod

 

Atletický čtyřboj - okresní kolo (říjen 2014)

Dívky 1. místo Tůmová, Maryšková, Kovaříková, Vizingerová, Hebká
Chlapci 3. místo Vanka, Ulrich, Shklyarsky, Svoboda, Husník

 

Přespolní běh - krajské kolo (říjen 2014)

Družstva 3. místo mladší žáci Malát, Homolka, Marek, Schwarz, Zima
  3. místo starší žákyně Tůmová, Kubátová, Mikynová,
Maryšková, Drozdová, Králová
Jednotlivci 1. místo Sebastian Malát 7.C  
       


Přespolní běh - okresní kolo (září 2014)

Družstva 1. místo mladší žáci postupují do krajského finále
  1. místo starší žákyně postupují do krajského finále
  2. místo mladší žákyně  
Jednotlivci 1. místo Sebastian Malát 7.C  
  1. místo Lucie Tůmová 9.B  

Starší žáci nemohli být do soutěže družstev započítáni - po zranění Luboše dobíhali pouze ve třech.

 

Přespolní běh - školní kolo (září 2014)

Nejmladší žactvo 1. místo Václav Kolář 5.B 2:45,5
  2. místo Petr Bradáč 5.A 2:51,7
  3. místo Martin Vizinger 5.A 2:52,3
         
  1. místo Barbora Kořínková 5.C 3:00,9
  2. místo Sára Tomaierová 5.B 3:04,6
  3. místo Simona Kohoutová 5.B 3:21,2
         
Mladší žactvo 1. místo Sebastian Malát 7.C 4:16,6
  2. místo Lukáš Marek 6.C 4:18,1
  3. místo David Homolka 7.B 4:18,4
         
  1. místo Helena Drozdová 6.C 4:59,1
  2. místo Aneta Janečková 7.C 4:59,4
  3. místo Jana Zíková 7.B 4:59,8
         
Starší žactvo 1. místo Luboš Vanka 9.B 5:10,9
  2. místo Martin Svoboda 8.A 5:11,2
  3. místo Bohdan Shklyarsky 9.B 5:13,6
         
  1. místo Lucie Tůmová 9.B 4:40,2
  2. místo Julie Kubátová 9.A 4:43,6
  3. místo Michaela Maryšková 8.B 4:44,9


 

ŚKOLNÍ ROK 2013/14

Pohár rozhlasu - okresní kolo (květen 2014)

1. místo
- mladší žáci ve složení Babics, Svoboda, Husník, Vylít,. Malát, Kuchárik, Schwarz, Homolka, Maňas.
4. místo - mladší žákyně ve složení Vítovcová, Lebišová, Neckářová, Synáková, Mikynová, Drozdová, Hoffmannová, Hránková, Janečková, Podaná, Maryšková, Zástěrová.
3. místo - starší žákyně ve složení Šperlová, Křenová, Vizingerová, Kubátová, Tůmová, Brejchová, Levá, Flídrová, Veselá, Řezníková, Šizlingová.
2. místo starší žáci ve složení Matějka, Mondek, Skřivánek, Hrach, Mašek, Čada, Thurnvald, Kalivoda, Prosner.

Gymnastika - okresní kolo (březen 2014)

1. místo - hoši ve složení Vanka, Thurnvald, Pojar, Matějka.
Jednotlivci - 2. místo Vanka.

Košíková mladší žactvo (březen 2014)

1. místo - dívky ve složení Holubová, Šillarová, Maryšková, Křiváčková, Zástěrová, Rubášová, Jahnová. Postupují do krajského kola.

3. místo - chlapci ve složení Babics, Kiklhorn, Husník, Svoboda, Kuchárik, Šantora, Cmunt, Vylít, Karlík.

Vánoční laťka (prosinec 2013)

MLADŠÍ ŽACTVO 1. místo Mikynová 7.A 130
  2. místo Hoffmannová 7.A 130
  3. místo Hránková 7.A 125
         
  1. místo Svoboda 7.A 140
  2. místo Vylít 7.C 130
  3. místo Husník 7.A 130
         
STARŠÍ ŽACTVO 1. místo Tůmová 8.B 145
  2. místo Flídrová 9.C 135
  3. místo Smolová 9.A 130
         
  1. místo Skřivánek 8.A 155
  2. místo Hrach 9.B 155
  3. místo Mastný 8.A 145


Plavání - okresní přebor (listopad 2013)

Žáci 2. stupně školy se pokusili vybojovat dobrá umístění i přesto, že byla letos naše účast oslabena nezájmem starších chlapců. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Výsledky:

Štěpán Procházka 9.C 1. místo 50 m volný způsob  
Lucie Kadlecová 7.A 2. místo 50 m znak  
Martin Zavadil 6.B 1. místo 50 m znak  
Jan Reitmayer 6.C 2. místo 50 m znak  
Smíšená štafeta starších žákyň a žáků   3. místo  

 

Florbal - školní kolo (listopad 2013)

DÍVKY    
7. ROČNÍK 1. místo 7.A
  2. místo 7.C
  3. místo 7.B
8. - 9. ročník 1. místo 9.C
  2. místo 8.B
  3. místo 8.A
  4. místo 9.A
     
CHLAPCI    
7. ROČNÍK 1. místo 6.A
  2. místo 7.B
  3. místo 6.B
  4. místo 7.A
8. - 9. ROČNÍK 1. místo 9.B
  2. místo 8.B
  3. místo 9.A
  4. místo 9.C


 Přespolní běh - okresní finále (září 2013) 

SOUTĚŽ JEDNOTLIVCŮ        
1. STUPEŇ 2. místo Marek Lukáš 5. ročník  
2. STUPEŇ 1. místo Lucka Tůmová 8. ročník  
  3. místo Karolína Mikynová 7. ročník  
         
SOUTĚŽ DRUŽSTEV        
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 1. místo

Mikynová, Jahnová,Synáková,
Drozdová, Prokopová

   
STARŠÍ ŽÁCI 1. místo Vanka, Procházka, Thurnvald,
Čada, Viták
   
STARŠÍ ŽÁKYNĚ 2. místo Tůmová, Kubátová, Králová,
Vizingerová, Šperlová
   

 

Přespolní běh - školní kolo (září 2013)

Nejmladší žactvo 1. místo Konicarová E. 4.C
  2. místo Husníková H. 5.C
  3. místo Matějková N. 5.B
       
  1. místo Marek L. 5.C
  2. místo Bína K. 5.B
  3. místo Kolář V. 4.B
       
Starší žactvo 1. místo Tůmová L. 8.B
  2. místo Kubátová J. 8.A
  3. místo Králová P. 8.A
       
  1. místo Vanka L. 8.B
  2. místo Procházka Š. 9.C
  3. místo Thurnvald P. 9.B
       
Mladší žactvo 1. místo Mikynová K. 7.A
  2. místo Synáková N. 6.B
  3. místo Drozdová T. 7.A
       
  1. místo Kuchárik D. 6.B
  2. místo Bilíček M. 6.A
  3. místo Partyngl T. 6.A