Základní škola Plánická Klatovy

Ostatní

Školní rok 2021/22

Fyzika a chemie vážně- nevážně

ŠKOLNÍ SOUTĚŽ 1. místo Veselý, Hozman 7.A
  2. místo Vlček, Antonová 7.C
  3. místo Černá, Plzová 7.B

Archimediáda

OKRESNÍ KOLO 6. místo A. Plzová
  7. místo R. Černá

 

Matematický klokan

Kategorie Kadet OKRESNÍ KOLO 1. místo P. Nováčková 9.C
    2. místo M. Míšek 8.B
    3. místo V. Braunfuchs 9.B
Kategorie Klokánek KRAJSKÉ KOLO 3. místo M. Tůma 5.A

 

Zeměpisná olympiáda

OKRESNÍ KOLO 6. ročník 1. místo J. Matějka 6.A
    2. místo M. Pech 6.C
  7. ročník 1. místo K. Soukup 7.A
    3. místo R. Vlček 7.C
  8. - 9. ročník 15. místo J. Šlof 8.C

 

Chemická olympiáda

OKRESNÍ KOLO 1. místo V. Funková 9.C  
  4. místo B. Čiperová 9.A  
  6. místo E. Sedláčková 9.A  
  7. místo M. Zedlo 9.C  

 

Olympiáda v německém jazyce

OKRESNÍ KOLO 6. - 7. třídy 2. místo V. Koshan 7.B
ŠKOLNÍ KOLO 6. - 7. třídy 1. místo V. Koshan 7.B
    2. místo L. Merglová 7.C; N. Kozáková 7.B
  8. - 9. třídy 1. místo N. Krausová 9.C
    2. místo K. Taichmanová 9.C
    3. místo K. Kozáková 8.C
       

 

Biologická olympiáda

OKRESNÍ KOLO 8. - 9. třídy 8. místo T. Ašková 9.B
    10. místo P. Nováčková 9.C
ŠKOLNÍ KOLO 6. - 7. třídy 1. místo R. Vlček (7.C)
    2. místo V. Růžičková (7.B)
    3. místo R. Kubecová (6.B)
  8. - 9. třídy 1. místo T. Ašková (9.B)
    2. místo P. Nováčková (9.C)
    3. místo K. Kozáková (8.C)

 

Olympiáda z anglického jazyka

ŠKOLNÍ KOLO 1. kategorie 1. místo Šnejdar 7.C
    2. místo Koshan 7.B
    3. místo Růžičková 7.B
  2. kategorie 1. místo Hušák 9.A
    2. - 3. místo Krampol 9.A, Petr 9.A

 

Dějepisná olympiáda

KRAJSKÉ KOLO 16. místo Š. Dobiáš 9.C
OKRESNÍ KOLO 2. místo Š. Dobiáš 9.C
ŠKOLNÍ KOLO 1. místo E. Schnöderflerová 8.A
  2. místo Š. Dobiáš 9.C
  3. místo J. Matějka 9.B

 

Olympiáda z českého jazyka

ŠKOLNÍ KOLO 1. místo Kozáková 8.C
  2. místo P. Nováčková 9.C
  3. - 4. místo K. Taichmanová 9.C, A. Kolářová 8.A

 

Pythagoriáda 

ŠKOLNÍ KOLO    6. ročník 1. místo Pavelec 6.A  
    2. místo Lejsek 6.B  
    3. - 4. místo    Vaňková 6.B, Rendl 6.A  
         
  7. ročník 1. místo Koshan 7.B  
    2. - 3. místo Hrdina 7.C, Vlček 7.C  
         
  8. ročník 1. - 3. místo Kavka 8.B, Kozáková 8.C, Stegner 8.C  
         
  9. ročník 1. místo Nováčková 9.C  
    2. místo Žáček 9.C  
    3. místo Javorský 9.B